Hizmet Sözlesmesi

1.0 SÖZLESMENIN YÜRÜRLÜGE GIRISI VE SÜRESI

1.1. MÜSTERI musteri.globalsunucum.com’a ait Site’den online hizmet basvurusu yapmasi, akabinde hizmetin aktivasyonu ile sözlesme yürürlüge girer. Sözlesme süresizdir. MÜSTERI’nin aylik ödemeler yapmak suretiyle abone olmasi halinde dahi Sözlesme süresizdir.

2.0 GENEL MADDELER

2.1. Kullanlan aktif hizmet neticesinde para iadesi talep edilemez.
2.2. Globalsunucum.com yetkililerinin haberi olmadan kesinlikle sunucu devredilemez, kiralanan sunucular 2. ve ya 3. sahis kisiler ile takas edilip ve(veya) satilma gibi islemlerde bulunulamaz.Aksi halde hizmet sözlesmeniz tek tarafli olarak fesh edilir.
2.3. Dolu aldiginiz sunucularin dolulugu Globalsunucum.com a aittir.Oyunculari tasiyamazsiniz..
2.4. Sunucu Yöneticileriniz veya oyunculariniz MSN veya herhangi bir iletisimde Globalsunucum.com personelleri ve yetkilileriyle argo,küfür veya dengesiz konusmasi durumunda bu yetkili ilgili kisiyi sunucudan banlama hakkina sahiptir..
2.5. Kiralanan sunucularda herhangi baska Sirkette bulunan sunucu IP reklamlarinin yapilmasi yasaktir.Yapildigi taktirde suncuya el konulup, Sunucunuz silinir.
2.6. Sunucuyu teslim aldiginiz andan itibaren sizden baska 2. ve(veya) 3. sahis kisilerle Globalsunucum.com muhattap olmaz.Sunucuyu sadece 1 kisi üzerine alabilir.
2.7. Yasa ve ceza kanunlarina göre ihlal edilen içerikler fark edildigi takdirde Globalsunucum.com, sunucu hizmetini tamamen durdurma hakkini sakli tutar.
2.8. Kiralanan Sunucular ile sikayetlerinizi kiralayan kisiyle halletmelisiniz, her hangi bir sorunda sirketimiz sorumlu degildir ve sorumlu tutulamaz.
2.9. Kişi kendi sunucusundan sorumludur(dolandırıcılık,sahtekarlık,kişisel problemler vs.)Gibi sorunlarda sunucu sahibi sorumludur Globalsunucum olarak ilişkilendirilemez.
2.10. Alınan sunucuların iadesi ve değiştirilmesi gerçekleşmemektedir.
2.11. Sirketimiz tarafınca yapılmamıs olan eklentiler`de oluscak hatalar tarafımızca fixlenmemekde, ve yapan kisinin bunu fixlemediginde bu eklenti devre dısı kalabilmektedir.
2.12. Sunucularin kullanimi ve bu site (Globalsunucum.com) uzerinden satin alinacak hizmetleri yukarida belirtilen madde ve kosullar kabul edip hizmet almis sayilacaktir.

3.0 ÜCRET VE ÖDEME

3.1. Ücretler ilk siparis ile pesin olarak tahsil edilir ve aksi belirtilmedigi sürece dönem sonunda otomatik olarak kapatilir.
3.2. Fatura isteyen Müsterilerimiz Fatura gönderme ücretini karsilamak mecburiyetindedir.
3.3. Eklenen bakiyelerde geri iade talebi edilemez.
3.4. Globalsunucum İnternet Hizmetleri bu sözlesmeyi degistirme hakkini sakli tutar.

4.0 Kimlik Numaram Neden Gerekli?

4.1. * 29/08/2006 Tarihli, 26274 Sayılı Resmi Gazete`de tebliğ edildiği üzere 1/1/2007 Tarihinden itibaren Kimlik numarası belirtmeniz yasal zorunluluktur.
4.2. Bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.
4.3. Üyelik bilgileri kesinlik ile doğru olarak verilmelidir.
4.4. Şirketimiz üyeliğinizi iptal etme hakkını saklı tutar.
4.5. Gerçeği yansıtmayan bilgi yer alan üyelikler iptal edilir.
4.6. Her bir mail adresi ile sadece bir üyelik açılabilir.

+
Hizmet Sözleşmesi